• Projekt Hope-Naděje dočasná domácí péče

    Dočasná domácí péče pro štěňata , fenky se štěňaty i ty ostatní -) . Naděje pro opuštěná stvoření , kteří za svůj osud nikdy nemohou .Začalo to zhruba na konci roku 2012 , kdy jsem si nadělila pod stromeček fenku z útulku , pak mi volala známá jestli bych nevzala domů 2 opuštěná štěňátka :-)..a pak už to šlo , tak nějak samo . Starám se čtvrtým rokem o nechtěná štěňata , někdy s maminkami , někdy bez nich. Ale dočasnou péčí projdou i odrostlí pejsci a někdy pro změnu i dědulové :-) . přichází vyděšené maminy i s jen několikadenními štěňaty , mimina odtržená od mámy ve 3-4 týdnech , odrostlá štěňata , která si vyprodukovali nezodpovědní majitelé a pak se jich nemilosrdně zbavili . A také pejskové roční , které nikdo nesocializoval, vyrostli zapomenuti někde v koutě zahrady nebo za domem . Neznají nic ,bojí se lidí , psů, zvuků... Co vlastně obnáší dočasná domácí péče? Prostě vše , co by klasický útulek malému nemohl poskytnout . Jsou jako doma .Chodí na prochajdy , socializují se , dostávají pamlsky , pokud jsou starší , učí se správný psí život , se vším všudy , co k tomu patří :-) , včetně mazlenda :-) . U některých , odrostlejších je socializace dlouhodobý proces .Při příjmu jsou všichni veterinárně prohlídnuti , pokud je vše v pořádku ,tak se odčervují , očkují , čipují .Pokud je jakýkoli zdravotní problém , řeším ho tak , aby prckové i mámy po porodech odcházeli domů v dobré kondici . Pokud se jedná o nějaké trvalé postižení , je budoucí páníček informován o nemoci , léčbě ,o nutnosti podávání léků , ale také o psychickém stavu .Domovy se snažíme vybírat tak , aby zvíře i člověk byli schopni žít v dlouhodobé harmonii a radosti . při adopci se vždy podepisuje adopční smlouva a hradí adopční poplatek . Otvírací doba je orientační .Na vše jsem sama , takže je vždy potřeba se předem domluvit na konkrétní hodině.děkuji za pochopení
Dane kontaktowe
Gutova
100-00 Praha 10
Social media
Jak mogę wesprzeć tą organizację?
Adoptując zwierzaka!<br> To najlepsza forma pomocy!

Adoptując zwierzaka!
To najlepsza forma pomocy!

Przekazując pieniądze dla naszych pupili fundacji, które zostaną  wykorzystane na niezbędne akcesoria jak posłania, karmy oraz obowiązkowe szczepienia.

Przekazując pieniądze dla naszych pupili fundacji, które zostaną wykorzystane na niezbędne akcesoria jak posłania, karmy oraz obowiązkowe szczepienia.

Przekazując zalegające w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materiały oraz posłania dla psów i kotów.

Przekazując zalegające w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materiały oraz posłania dla psów i kotów.

Przekazując swój 1%<br> podatku  na tą organizację!

Przekazując swój 1%
podatku na tą organizację!

Blog

Czytaj artykuły naszych wolontariuszy oraz dodawaj własne, dowiedz się więcej o adopcji, prawach zwierząt i żywienia z tematycznie posegregowanych artykułów!