• Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc

    Vítejte v útulku pro psy Ligy na ochranu zvířat organizace Olomouc. Péči o zvířata se věnujeme od roku 1996. I přes veškerou naši snahu a péči , jsme si jisti, že každému zvířeti je především třeba milujícího člověka, který se mu bude individuálně věnovat. Možná jste to právě vy, kteří si zde vyhlédnete nového parťáka, budeme se na Vás těšit. Pokud si již nového člena rodiny adoptovat nemůžete, přijďte třeba vyvenčit psy nebo se zapojte do virtuálních adopcí. U nás je vítán každý, kdo v dobrém přichází. Útulek byl otevřen v roce 1996. Je neziskovou organizací a jeho provoz je zabezpečen: smlouvami s městy, obcemi a v nemalé míře ze získaných finančních a věcných sponzorských darů. Útulek disponuje provozní budovou, vytápěnou karanténou pro 10pejsků, vytápěnou ošetřovnou, dále 3 domky pro pejsky a kočičky, 57 místy v kotci se zateplenými boudami, 2 sklady, 3 velké přírodní výběhy a 2 malé pro štěňata . V zázemí provozní budovy jsou k dispozici přípravna krmiva, šatna, ošetřovna, koupací kout pro zvířata. Nedílnou součástí vybavení útulku je služební auto přizpůsobené pro přepravu zvířat, k dispozici je řada odchytových pomůcek a čtečka mikročipů. Co vše zahrnuje provoz našeho útulku?
Dane kontaktowe
Neředín 726 (areál letiště)
779-00 Olomouc-Neředín
Social media
Jak mogę wesprzeć tą organizację?
Adoptując zwierzaka!<br> To najlepsza forma pomocy!

Adoptując zwierzaka!
To najlepsza forma pomocy!

Przekazując pieniądze dla naszych pupili fundacji, które zostaną  wykorzystane na niezbędne akcesoria jak posłania, karmy oraz obowiązkowe szczepienia.

Przekazując pieniądze dla naszych pupili fundacji, które zostaną wykorzystane na niezbędne akcesoria jak posłania, karmy oraz obowiązkowe szczepienia.

Przekazując zalegające w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materiały oraz posłania dla psów i kotów.

Przekazując zalegające w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materiały oraz posłania dla psów i kotów.

Przekazując swój 1%<br> podatku  na tą organizację!

Przekazując swój 1%
podatku na tą organizację!

Blog

Czytaj artykuły naszych wolontariuszy oraz dodawaj własne, dowiedz się więcej o adopcji, prawach zwierząt i żywienia z tematycznie posegregowanych artykułów!