• Azyl Mat├Żsek

    Azyl Mat├Żsek je soukrom├ę dom├íc├ş depozitum pro opu┼ít─Ťn├ę a t├Żran├ę psy, kter├Ż vznikl z velk├ę l├ísky dvou lid├ş nejen k sob─Ť, ale i ke zv├ş┼Öat┼»m.Fungujeme od poloviny ├║nora 2015 pot├ę, co jsme se rozhodli p┼Öest─Ťhovat se do bar├í─Źku, abychom dok├ízali pomoci v├şce ps┼»m v nouzi. O v┼íechny na┼íe sv─Ť┼Öence se star├íme s l├ískou, u─Ź├şme je sn├í┼íenlivosti s ostatn├şmi a ─Źistotnosti, aby do nov├Żch domov┼» ┼íli co nejl├ępe p┼Öipraveni.A┼ż ─Źas a finance dovol├ş, chyst├íme se spodn├ş dva pokoje p┼Öestav─Ťt pro pot┼Öeby pejsk┼», abychom mohli pom├íhat i t─Ťm, kte┼Ö├ş se zpo─Ź├ítku s ostatn├şmi nesnesou nebo mus├ş b├Żt z jak├ęhokoliv d┼»vodu odd─Ťleni
Dane kontaktowe
Skřivánek 199
471-14 Kamenick├Ż ┼áenov
Social media
Jak mog─Ö wesprze─ç t─ů organizacj─Ö?
Adoptuj─ůc zwierzaka!<br> To najlepsza forma pomocy!

Adoptuj─ůc zwierzaka!
To najlepsza forma pomocy!

Przekazuj─ůc pieni─ůdze dla naszych pupili fundacji, kt├│re zostan─ů  wykorzystane na niezb─Ödne akcesoria jak pos┼éania, karmy oraz obowi─ůzkowe szczepienia.

Przekazuj─ůc pieni─ůdze dla naszych pupili fundacji, kt├│re zostan─ů wykorzystane na niezb─Ödne akcesoria jak pos┼éania, karmy oraz obowi─ůzkowe szczepienia.

Przekazuj─ůc zalegaj─ůce w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materia┼éy oraz pos┼éania dla ps├│w i kot├│w.

Przekazuj─ůc zalegaj─ůce w domu koce, miski, puszki psiej karmy, materia┼éy oraz pos┼éania dla ps├│w i kot├│w.

Przekazuj─ůc sw├│j 1%<br> podatku  na t─ů organizacj─Ö!

Przekazuj─ůc sw├│j 1%
podatku na t─ů organizacj─Ö!

Blog

Czytaj artyku┼éy naszych wolontariuszy oraz dodawaj w┼éasne, dowiedz si─Ö wi─Öcej o adopcji, prawach zwierz─ůt i ┼╝ywienia z tematycznie posegregowanych artyku┼é├│w!