• Projekt Hope-Naděje dočasná domácí péče

    Dočasná domácí péče pro štěňata , fenky se štěňaty i ty ostatní -) . Naděje pro opuštěná stvoření , kteří za svůj osud nikdy nemohou .Začalo to zhruba na konci roku 2012 , kdy jsem si nadělila pod stromeček fenku z útulku , pak mi volala známá jestli bych nevzala domů 2 opuštěná štěňátka :-)..a pak už to šlo , tak nějak samo . Starám se čtvrtým rokem o nechtěná štěňata , někdy s maminkami , někdy bez nich. Ale dočasnou péčí projdou i odrostlí pejsci a někdy pro změnu i dědulové :-) . přichází vyděšené maminy i s jen několikadenními štěňaty , mimina odtržená od mámy ve 3-4 týdnech , odrostlá štěňata , která si vyprodukovali nezodpovědní majitelé a pak se jich nemilosrdně zbavili . A také pejskové roční , které nikdo nesocializoval, vyrostli zapomenuti někde v koutě zahrady nebo za domem . Neznají nic ,bojí se lidí , psů, zvuků... Co vlastně obnáší dočasná domácí péče? Prostě vše , co by klasický útulek malému nemohl poskytnout . Jsou jako doma .Chodí na prochajdy , socializují se , dostávají pamlsky , pokud jsou starší , učí se správný psí život , se vším všudy , co k tomu patří :-) , včetně mazlenda :-) . U některých , odrostlejších je socializace dlouhodobý proces .Při příjmu jsou všichni veterinárně prohlídnuti , pokud je vše v pořádku ,tak se odčervují , očkují , čipují .Pokud je jakýkoli zdravotní problém , řeším ho tak , aby prckové i mámy po porodech odcházeli domů v dobré kondici . Pokud se jedná o nějaké trvalé postižení , je budoucí páníček informován o nemoci , léčbě ,o nutnosti podávání léků , ale také o psychickém stavu .Domovy se snažíme vybírat tak , aby zvíře i člověk byli schopni žít v dlouhodobé harmonii a radosti . při adopci se vždy podepisuje adopční smlouva a hradí adopční poplatek . Otvírací doba je orientační .Na vše jsem sama , takže je vždy potřeba se předem domluvit na konkrétní hodině.děkuji za pochopení
Contact info
Gutova
100-00 Praha 10
Social media
How can I support this organization?
Adopting a pet!<br> This is the best form of help!

Adopting a pet!
This is the best form of help!

By donating money for our pets, the foundation will be used for necessary accessories such as bedding, feed and mandatory vaccinations.

By donating money for our pets, the foundation will be used for necessary accessories such as bedding, feed and mandatory vaccinations.

By handing over blankets, bowls, dog food cans, materials and bedding for dogs and cats at home.

By handing over blankets, bowls, dog food cans, materials and bedding for dogs and cats at home.

Donating your 1%<br> tax to this organization!

Donating your 1%
tax to this organization!

Blog

Read articles written by our volunteers and add your own. You can learn more about adoption, animal rights and nutrition – just search through the articles sorted by topic of interest!