Partnerzy technologiczni:

shoplo-logoShoplo to kompleksowe i bezpieczne rozwiązania dla sklepów. Shoplo to także funkcjonalny panel zarządzania, automatyczne aktualizacje oraz kopie zapasowe. Oprogramowanie zapewnia wygodne zarządzanie produktami, dostarcza w pełni funkcjonalny system zamówień oraz rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientami CRM.

 

traffic

 

Traffic Trends to ogólnopolska agencja marketingu internetowego obsługująca kilkaset polskich firm. Specjalizacją poznańskiej firmy jest obsługa w zakresie promocji sklepów internetowych. Mimo krótkiej historii działania firmy (w porównaniu do wielu konkurentów) Traffic Trends szybko stał się jedną z poważniejszych sił na polskim rynku marketingu w internecie.

 

 

 

SALESmanago oferuje komsalesmanopleksową obsługę systemu klasy Marketing Automation. System Marketing Automation to obecnie jeden z najskuteczniejszych dostępnych zestawów działań marketingowych generujących wzrost sprzedaży i pozwala na znaczne usprawnienie prowadzonych dotąd przez marki działań marketingowych w Internecie.